הפלגות ליעדים אחרים

יש עוד המון יעדים נהדרים לעשות שייט, ויש לנו כמה המלצות בשבילך.

אם אתם מחפשים שייט שנמצא קצת מחוץ לשביל, שקול אחת מהאפשרויות הבאות:

אוסטרליה וניו זילנד: קרוז דאון אנדר הוא דרך מצוינת לראות שתי מדינות מדהימות בו זמנית. אתה יכול לבקר בסידני, אוקלנד וקריסטצ'רץ', ולהתבונן בנוף המדהים.

הים הבלטי: שייט סביב הים הבלטי הוא דרך מצוינת לראות כמה מהערים היפות ביותר באירופה, כולל שטוקהולם, הלסינקי, טאלין וריגה. תוכלו גם לחוות את התרבות הייחודית של האזור.

האיים הבריטיים: שייט מסביב לאיים הבריטיים היא דרך מצוינת לראות כמה מהנופים היפים בעולם, כולל הרמה הסקוטית, האזור הכפרי האנגלי וקו החוף האירי. תוכלו גם לחוות את ההיסטוריה והתרבות העשירה של האזור.

הים התיכון: שייט סביב הים התיכון הוא דרך מצוינת לראות כמה מהערים היפות באירופה, כולל ברצלונה, רומא, אתונה ואיסטנבול. תוכלו גם לחוות את התרבות הייחודית של האזור.

טהיטי ודרום האוקיינוס ​​השקט: שייט לטהיטי ולדרום האוקיינוס ​​השקט היא דרך מצוינת להימלט מההמולה של חיי היומיום. תוכלו לחוות את היופי הטבעי של האזור, כמו גם את התרבות של פולינזיה.

יעדים טרופיים: שייט ליעד טרופי הוא דרך מצוינת לברוח ממזג האוויר הקר ולחוות את חמימות השמש. אתה יכול לבחור מתוך מגוון יעדים, כולל האיים הקריביים, הוואי והאיים המלדיביים.

האם אתה יכול לצאת מהפלגה במדינה אחרת?

אם אתם מתכננים לצאת לשייט, אולי אתם תוהים אם תוכלו לרדת מהספינה במדינה אחרת. התשובה היא כן! ברוב המקרים, תצטרך להצטייד בדרכון כדי לרדת מהאונייה, אבל יש כמה יוצאי דופן.

לדוגמה, אם אתה שייט מארצות הברית לקנדה, לא תזדקק לדרכון כל עוד יש לך תעודה מזהה שהונפקה על ידי הממשלה, כגון רישיון נהיגה. עם זאת, אם אתם מתכננים לרדת מהספינה במדינה אחרת, כמו מקסיקו או איי בהאמה, תזדקקו לדרכון.

זכור שגם אם אינך זקוק לדרכון כדי לרדת מהספינה, עדיין תצטרך דרכון כדי לעלות מחדש. לכן, אם אתה מתכנן לעשות כל סוג של סיור או קניות במדינה אחרת, הקפד להביא את הדרכון שלך איתך.

מה כדאי לארוז לשייט?

אם אתם תוהים מה לארוז לשייט, התשובה היא: זה תלוי. מה שתארזו יהיה תלוי ביעד ההפלגה, הזמן בשנה ואורך ההפלגה.

לדוגמה, אם אתה שייט ליעד טרופי, תרצה לארוז בגדים קלים וקרם הגנה. אם אתם נוסעים לאקלים קר יותר, תרצו לארוז בגדים כבדים יותר וביגוד שכבות.

באופן כללי, תרצו לארוז שילוב של ביגוד קז'ואל ולבוש, מכיוון שלרוב ההפלגות יש לפחות לילה רשמי אחד. אתה גם רוצה לארוז נעליים נוחות, מכיוון שאתה תעשה הרבה הליכה על הספינה ובנמל.

לבסוף, אל תשכחו לארוז תרופות או מוצרי טיפוח חיוניים. הקפד לבדוק עם חברת השייט שלך כדי לראות אם יש הגבלות על מה שאתה יכול להביא על הספינה.

האריזה לשייט לא חייבת להיות קשה. פשוט השתמש בעצות אלה כמדריך, ובטוח שתהנה.

מתי הזמן הטוב ביותר לשייט?

הזמן הטוב ביותר לשייט תלוי בהעדפות שלך. אם אתם מחפשים מזג אוויר חם ושמים שטופי שמש, הזמן הטוב ביותר לשייט הוא בחודשי החורף או האביב. אם אתם מחפשים לברוח מהחום, הזמן הטוב ביותר לשייט הוא במהלך חודשי הסתיו או הקיץ.

איזה שייט מגיע לרוב המדינות?

יש כמה הפלגות שונות שמגיעות למגוון מדינות. אפשרות אחת היא שייט טרנס-אטלנטי, שעובר מאירופה לארצות הברית (או להיפך). אפשרות נוספת היא שייט עולמי, המבקר במגוון מדינות ברחבי העולם.

מהו המקום הטוב ביותר לעשות בו שייט?

המקום הטוב ביותר לעשות בו שייט תלוי בהעדפותיך האישיות. יש אנשים שמעדיפים לשייט ליעדים טרופיים, בעוד שאחרים מעדיפים לשייט לאקלים קר יותר. לא משנה מה אתם מחפשים, בטוח שיש שייט מושלם עבורכם.

לאילו איים יוצאות הפלגות?

יש מגוון איים שאליהם יוצאות הפלגות. כמה מהיעדים הפופולריים ביותר כוללים את איי בהאמה, האיים הקריביים, הוואי וטהיטי. לא משנה מה אתם מחפשים, בטוח יש אי שמתאים לכם.

מהם סוגי ההפלגות השונים?

יש מגוון סוגים שונים של הפלגות. חלק מהאפשרויות הפופולריות ביותר כוללות הפלגות בקריביים, הפלגות לים התיכון והפלגות באלסקה. לא משנה מה תחומי העניין שלך, בטוח יש שייט מושלם בשבילך.

עידו

עידו

Nostra dapibus varius et semper semper rutrum ad risus felis eros. Cursus libero viverra tempus netus diam vestibulum lorem tincidunt congue porta. Non ligula egestas commodo massa. Lorem non sit vivamus convallis elit mollis.

Lets plan your best vacation

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sign up

Lets plan your best vacation

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sign in