הפלגות לדרום אמריקה

הפלגות לדרום אמריקה הופכות פופולריות יותר מדי שנה. וזה לא פלא למה! ליבשת יש כל כך הרבה מה להציע, מהנוף המדהים ועד לחיות הבר המדהימות.

עם זאת, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמזמינים שייט לדרום אמריקה. הנה הטיפים המובילים שלנו:

1. בחר את התקופה הנכונה בשנה לטיול. מזג האוויר בדרום אמריקה יכול להיות שונה מאוד בהתאם לזמן שבו אתה מבקר. לדוגמה, דצמבר עד פברואר הם קיץ בחצי הכדור הדרומי, אז זה זמן מצוין לשייט לפטגוניה או אנטארקטיקה. עם זאת, אם תרצו לבקר בריו דה ז'נרו או בבואנוס איירס, תצטרכו לנסוע במהלך החורף שלהם (הקיץ שלנו), כי זה הזמן שבו מזג האוויר במיטבו.

2. החליטו איזה סוג שייט אתם רוצים. יש הרבה אפשרויות שונות, מהפלגות יוקרה ועד אפשרויות מותאמות לתקציב. חשוב לבחור את המתאים לכם, מכיוון שאתם לא רוצים להיתקע על ספינה שלא מתאימה לצרכים שלכם.

3. דרום אמריקה היא יבשת ענקית, אז יש הרבה מקומות שונים שתוכלו לבקר בהם. ודא שאתה יודע מה אתה רוצה לראות ולעשות לפני שאתה מזמין את ההפלגה שלך, כי אתה לא רוצה לבזבז זמן בנמל.

4. קבל ביטוח נסיעות. זה תמיד חשוב, אבל זה חיוני במיוחד כאשר נוסעים ליבשת כמו דרום אמריקה, שבה יש סיכונים רבים ושונים. ממקרי חירום רפואיים ועד אסונות טבע, אתה תשמח שיש לך ביטוח אם משהו ישתבש.

5. ארזו בחוכמה. דרום אמריקה היא יבשת מגוונת מאוד, אז תצטרכו לארוז כראוי לאקלים ולפעילויות שתעשו. לדוגמה, אם אתה הולך לטייל בפטגוניה, תצטרך בגדים אחרים מאשר אם אתה הולך להירגע על החוף בריו.

על ידי הטיפים האלה, בטוח שתהיה לך שייט נהדר לדרום אמריקה.

מהו הזמן הטוב ביותר לשייט בדרום אמריקה?

הזמן הטוב ביותר לשייט בדרום אמריקה תלוי בכמה גורמים שונים. אם תרצו לחוות את הנוף המדהים של היבשת, תצטרכו לטייל במהלך הקיץ שלה. דצמבר עד פברואר הם התקופה החמה ביותר בשנה בחצי הכדור הדרומי, אז זה הזמן המושלם לבקר במקומות כמו פטגוניה או אנטארקטיקה.

אם אתה מתעניין יותר בחיי העיר, אתה צריך לנסוע במהלך החורף של דרום אמריקה (הקיץ שלנו). זה הזמן שבו מזג האוויר במיטבו במקומות כמו ריו דה ז'נרו ובואנוס איירס.

לא משנה מתי תבחרו לשייט בדרום אמריקה, הקפידו לחקור את נמלי הקריאה לפני שאתם מזמינים את הטיול שלכם. כך תוכל לוודא שאתה מבקר במקומות שאתה באמת רוצה לראות.

האם ספינות שייט יכולות לצאת לדרום אמריקה?

כן, ספינות שייט יכולות לצאת לדרום אמריקה! למעשה, היבשת הופכת יותר ויותר פופולרית בקרב סיירות מדי שנה.

עם זאת, יש כמה דברים שכדאי לזכור לפני שמזמינים שייט לדרום אמריקה. ראשית, תצטרך להחליט באיזו תקופה בשנה אתה רוצה לנסוע. מזג האוויר בדרום אמריקה יכול להיות שונה מאוד בהתאם לעונה, אז תצטרך לבחור זמן שמתאים לתוכניות שלך.

שנית, תצטרך לבחור את סוג השייט המתאים לך. ישנן אפשרויות רבות ושונות, החל מהפלגות יוקרה וכלה בתקציב. ודא שאתה בוחר את זה המתאים ביותר לצרכים שלך.

לבסוף, חקרו את נמלי העיירה לפני שאתם מזמינים את ההפלגה שלכם. דרום אמריקה היא יבשת ענקית, אז יש הרבה מקומות שונים שתוכלו לבקר בהם. תרצה לוודא שאתה יודע מה אתה רוצה לראות ולעשות לפני שאתה יוצא להפלגה.

לאן יוצאות ספינות שייט בדרום אמריקה?

יש הרבה מקומות שונים שספינות תענוגות יכולות להגיע בדרום אמריקה. כמה מהיעדים הפופולריים ביותר כוללים את ריו דה ז'נרו, בואנוס איירס, פטגוניה ואנטארקטיקה.

לא משנה לאן תרצו להגיע, הקפידו לחקור את נמלי היציאה לפני שאתם מזמינים את ההפלגה שלכם. כך תוכל לוודא שאתה מבקר במקומות שאתה באמת רוצה לראות.

אם אינך בטוח היכן להתחיל, נסה להסתכל על כמה מקווי השייט הפופולריים ביותר המפליגים לדרום אמריקה. רויאל קריביאן, קרניבל ונורבגית מציעות כולן מגוון מסלולי טיול ליבשת.

לא משנה באיזו קו שייט תבחרו, הקפידו להזמין מוקדם.

האם הפלגות לדרום אמריקה מבוטלות?

לא, הפלגות לדרום אמריקה לא בוטלו. למעשה, היבשת הופכת יותר ויותר פופולרית בקרב סיירות מדי שנה.

עם זאת, לפני שמזמינים שייט לדרום אמריקה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. תצטרך לבחור מתי אתה רוצה ללכת. מזג האוויר בדרום אמריקה משתנה באופן משמעותי מעונה לעונה, אז בחרו זמן שנוח לתוכניות שלכם.

האם אוכל חינם בשייט?

לא, האוכל אינו בחינם בהפלגה. עם זאת, רוב קווי השייט כוללים ארוחות במחיר הכרטיס שלך.

בדרך כלל יש כמה מסעדות שונות לבחירה על הסיפון, ותוכלו להזמין מתפריט קבוע אובופה. חלק מחברות השייט מציעות גם אפשרויות לסעודה מיוחדות תמורת תשלום נוסף.

חשוב לזכור שעדיין תצטרכו לשלם עבור כל משקאות שתזמינו על הסיפון, כולל אלכוהול. ברוב ספינות השייט יש מגוון של ברים וטרקלינים בהם תוכלו לרכוש משקאות.

אם אתה על תקציב , הקפד לנצל את אפשרויות האוכל החינמיות על הסיפון. לספינות שייט רבות יש אזורי מזנון שבהם תוכלו לקבל ארוחות בוקר, צהריים וערב. בדרך כלל תוכלו למצוא חטיפים וקינוחים זמינים לאורך כל היום.

מה אסור לאכול בהפלגה?

יש כמה דברים שאי אפשר לאכול בהפלגה. ראשית, כל דבר שנחשב למפגע ביולוגי אסור על הסיפון. זה כולל בשר נא, עוף ופירות ים.

שנית, גם כל מזון שנחשב לאלרגן פוטנציאלי אסור. זה כולל בוטנים, אגוזי עץ, סויה, ביצים ומוצרי חלב.

לבסוף, כל מזון הנחשב לסכנת חנק אסור להעלות על הסיפון. זה כולל ממתקים קשים, מסטיק וסוגים מסוימים של אגוזים.

אם יש לך אלרגיות למזון, הקפד לדבר עם חברת השייט שלך לפני שאתה מזמין את הטיול שלך. כך הם יכולים לדאוג להכיל אותך.

כמה עולה הפלגה לדרום אמריקה?

עלות השייט לדרום אמריקה משתנה בהתאם לכמה גורמים. ראשית, הזמן בשנה שאתה הולך ישפיע על המחיר. הפלגות בעונת השיא (דצמבר עד מרץ) יהיו יקרות יותר מאלו בעונת החוץ (אפריל עד נובמבר).

עידו

עידו

Nostra dapibus varius et semper semper rutrum ad risus felis eros. Cursus libero viverra tempus netus diam vestibulum lorem tincidunt congue porta. Non ligula egestas commodo massa. Lorem non sit vivamus convallis elit mollis.

Lets plan your best vacation

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sign up

Lets plan your best vacation

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sign in